Shan Ab'Atman

Shan Ab’Atman to wpływowy mieszkaniec Memnon, osobnik rasy ludzkiej w zaawansowanym wieku.

Niewielu doznało zaszczytu osobistego spotkania tego człowieka, który nigdy nie opuszcza willi bez ochrony, a interesy załatwia poprzez szereg uczniów i popleczników. Charakteryzuje się niemal okrągłą twarzą o twardych rysach, ciemną karnacją i krótką, starannie przystrzyżoną bródką.

Ubiera się w strój świadczący o jego ponadprzeciętnym bogactwie – ale z gustem, zazwyczaj w długą, czarną szatę, bogato zdobioną. Poza tym często ma na sobie złoty łańcuch i sygnety z tegoż kruszcu na palcach.

Jego luksusowa, przepastna willa, świadcząca o pełnym przepychu stylu życia (Willa Shana Ab’Atmana) jest usytuowana na południowo wschodnich przedmieściach miasta.

Ab’Atman jest znany z posiadania prywatnego obozu pracy, (obóz pracy Shana Ab’Atmana) w sercu pustyni, kilkaset metrów na północ od głównego traktu wiodącego na zachód od Memnon. W tym słynnym miejscu niewolniczo pracującą na rzecz Shana – swojego wierzyciela, niewypłacalni dłużnicy. Szejk często zatrudnia okresowo lokalnych poszukiwaczy przygód jako ochronę obozu, która to gwardia wspiera stałych pracowników i uczniów (uczniowie Shana Ab’Atmana). Ma też liczną służbę, z którą nie utrzymuje prywatnych kontaktów. Jest znany jako uczciwy pracodawca, który należycie wynagradza ale i wymaga dużej wydajności i precyzji.

Poza tym Ab’Atman posiada co najmniej kilka innych, dobrze chronionych posiadłości wokół Memnon.

Shan Ab'Atman

Legion livingbackwards